Trasy biegowe w Tyliczu

Tylicz - Trasy biegoweTylicz oferuje swoim turystom atrakcyjne trasy do uprawiania narciarstwa biegowego z pełnym zapleczem. Trasy znajdują się w Osadzie Turystycznej Domki w Lesie. Zapraszamy do korzystania z tras narciarstwa biegowego do Tylicza. Trasy są przeznaczone dla osób o średniozaawansowanym poziomie nauczania, a także dla osób, które stawiają pierwsze kroki w tej dyscyplinie. Trasy są regularnie ratrakowane z założonym śladem. Oferujemy dwa warianty tras - trasę biegową o długości 2,5 km, a także wariant II - o długości 4 km. 


Przy trasach mieści się nowoczesna wypożyczalnia nart biegowych (marki Rossignol), posiadająca sprzęt również dla maluchów oraz jedyny w okolicy serwis narciarski. Dla początkujących proponujemy zajęcia w szkole narciarskiej dla biegaczy, która posiada w swojej ofercie również przedszkole biegowe dla najmłodszych. Na miejscu znajduje się parking dla samochodów osobowych i autokarów.


LOKALIZACJA:
Osadza Turystyczna Domki w Lesie
ul. Wolności 1
Szkoła i wypożyczalnia
Kontakt:  504 34 34 60,    606 408 224

OFERTA DOMKÓW W LESIE  - Lekcja indywidualna

Technika klasyczna – wprowadzenie do narciarstwa biegowego, rozpoczęte rozgrzewką ogólnorozwojową. Opanowanie „KROKU NAPRZEMIANSTRONNEGO” i „JEDNOKROKU” pozwoli na przejście pierwszej fazy nauki. Każda lekcja odbywa się na profesjonalnie przygotowanym sprzęcie biorąc pod uwagę smarowanie nart oraz warunki pogodowe. Sprawdź ile radości dają biegówki!


Technika łyżwowa – przeznaczona dla osób, które na opanowały technikę klasyczną. Ten sposób poruszania się na nartach biegowych wymaga odpowiednich predyspozycji koordynacyjnych oraz oddechowych. Podczas zajęć nauczymy się „ŁYŻWOWANIA”, „JEDNOKROKU ŁYŻWOWEGO”, „DWUKROKU ŁYŻWOWEGO”  oraz innych pokrewnych sposobów dynamicznego pokonywania terenu.

Pakiet 5x5

W skład pakietu wchodzi 5 lekcji indywidualnych, na których opanujemy wszystkie techniki jazdy na nartach biegowych. Każda lekcja trwa 55 minut. Lekcji towarzyszą różne formy treningu począwszy od rozgrzewki, treningu tlenowego, skończywszy na treningu interwałowym. 
55 minut dla naszego ciała i duszy
 

Trasy biegowe w TyliczuWyprawa biegowa z instruktorem


Wyprawa biegowa – osoby chcące obcować z naturą przez dłuższy czas powinny być zainteresowane specjalnie przygotowaną  wycieczką na nartach biegowych na trasie Tylicz-Krynica-Tylicz. Ta czterogodzinna podróż w spokojnym i umiarkowanym tempie powinna zadowolić każdego bez względu na wiek.  W planie mamy nie tylko jazdę na nartach biegowych, ale również czas na streching, ćwiczenia ogólnorozwojowe oraz inne ciekawe formy aktywności fizycznej. Wszystko odbywać będzie się w otoczeniu zimowego krajobrazu Krynicy i jej okolic. Celem wizyty będzie Krynicka Góra Parkowa, gdzie znajdziemy gorącą herbatę oraz chwilę na odpoczynek.

Bieg narciarski Cross Tylicz 

Wszystkim chętnych, pragnących poczuć nutkę adrenaliny podczas wypoczynku powinien zainteresować nasz bieg. Odbywał on będzie się przez cały sezon zimowy. Co tydzień zawodnicy będą mieć do pokonania tę samą trasę w jak najszybszym czasie. Na każdego czekają upominki. Ponadto Trójka najlepszych biegaczy sezonu otrzyma specjalne nagrody.

TYLICZ
Chciałbyś zwiedzić NASZ piękny Tylicz zaparszamy gorąco. Tanie kwatery - pokoje juz od 20 zł 

Reklama
b6d767d2f8ed5d21a44b0e5886680cb9
37693cfc748049e45d87b8c7d8b9aacd
c74d97b01eae257e44aa9d5bade97baf
6f4922f45568161a8cdf4ad2299f6d23