replica tag heuer monaco 69 price copy bvlgari carbon gold watch knockoff Best Bvlgari Copy copy quality breitling copy replica Rolex Replicas imitation genuine cartier imitation
Krynica - Escape Room - Pokój Zagadek - Aktualności - Tylicz baza kwater. Aktualne ceny po Covid. Luksusowy Tylicz. Noclegi w Tyliczu z wyżywieniem. Ciekawe miejsca i atrakcje w Tyliczu.
Krynica - Escape Room - Pokój Zagadek photo

Krynica - Escape Room - Pokój Zagadek

 30 Grudzień 2019 News Krynica

Krynicki - Escape Room i  Pokój Zagadek

Escape Room - Pokój Zagadek - to znakomita zabawa i gra, która została przeniesiona ze świata wirtualnego do rzeczywistości! Gracze pozostając pod nadzorem opiekuna obserwującego grę zmagają się z przygotowanymi zagadkami blokującymi otwarcie drzwi. Jedynie sprawne współdziałanie pozwoli rozwikłać tajemnicę pokoju. Aby na chwilę stać się bohaterem filmowym, nie trzeba fortuny. Sprawdź ceny Escape Room Krynica i sam stań się częścią filmu.

Nieubłaganie upływający czas przyspiesza myślenie, sekret z czasem nie jest już rebusem tylko kluczem do wyjścia. Poznaj tajemnice, rozwiąż łamigłówki i spróbuj się wydostać z naszych 3 pokoi gry.

Cennik: 
2 osoby: 100 zł
3 osoby: 120 zł
4 – 5 osób: 150 zł
6 osób: 170 zł

Godziny otwarcia:  10:00 – 21:00 wymagana rezerwacja
Zadzwoń – zarezerwuj – zagraj!     660 313 091,  604 483 578
Krynica-Zdrój, ul. Kraszewskiego 47

Galeria zdjęć z tego wydarzenia