Chałupa Górola Agroturystyka

Chałupa Górola
Chałupa Górola - zdjęcie 171
Chałupa Górola - zdjęcie 172
Chałupa Górola - zdjęcie 173
Chałupa Górola - zdjęcie 174
Chałupa Górola - zdjęcie 175
Chałupa Górola - zdjęcie 176
Chałupa Górola - zdjęcie 177
Chałupa Górola - zdjęcie 178
Chałupa Górola - zdjęcie 179
WWW
Telefon
+48 887 296 133
Adres Konfederatów Barskich 46
33-383 Tylicz
Małopolskie (Polska)
Położenie na mapie
ładowanie mapy...
Nawiguj do tego miejsca
Odległości do innych obiektów
Sklep:1000 metrów
Przystanek autobusowy:500 metrów
Las:100 metrów
Gospodarstwo agroturystyczne " Chałupa Górola" jest skategoryzowane przez Polską Federację Tutystyki Wiejskiej w kategorii: Wypoczynek u rolnika ( dwa słoneczka).
 
Nasz dom z gospodarstwen położony jest w Tyliczu, blisko Krynicy Zdrój i granicy ze Słowacją. Otoczeni jesteśmy górami i lasami oraz łąkami na których pasą się nasze zwierzęta. Już na naszym podwórku można posłuchać śpiew i odgłosy zarówno dzikich, jak i domowych ptaków    ( szpaki, papużki, kury, kaczki , gęsi, itd.).
 
Oferujemy Państwu nowe, wygodne 2, 3, 4-osobowe pokoje z łazienkami i balkonami. Lodówki są na korytarzach. W każdym pokoju, oprócz standardowego wyposażenia, jest TV, Wi-Fi, czajnik bezprzewodowy, ręcznik i mydełko dla każdego Gościa. Do dyspozycji Gości mamy łóżeczko dla dziecka, krzesełko do karmienia, zatyczki do gniazdek i inne potrzebne rzeczy, z których korzystanie należy zgłosić w momencie rezerwacji.
 
Nasz dom posiada wiele elementów drewnianych, charakterystycznych dla tradycji góralskich. Mamy regionalne stroje: strój krakowski z elementami stroju łemkowskiego oraz strój pieniński gospodarza rodem z Pienin. Stroje te służą nam do występowania z okazji ważnych wydarzeń. 
Nasze gospodarstwo agroturystyczne opiera się na wielopokoleniowych tradycjach rodzinnych. Uprawiamy ziemię, siejemy zboża i sadzimy ziemniaki. Mamy ogródek z warzywami oraz drzewa i krzewy owocowe. U nas można skosztować nasze kozio-krowie sery, mleko, masło, śmietanę, jaja, wędliny, chleb wypiekany w piecu opalanym drewnem, ziemniaki, warzywa i owoce z ogródka oraz mięso z królika,kozinę, wieprzowinę i wołowinę ( niektóre produkty wystepująsezonow). Wszystko to robimy w sposób tradycyjny, przekazany nam przez przodków. Nasze korzenie sięgają tradycji góralskich i łemkowskich.
 
Nasi Goście mogą zapoznać się z naszymi zwierzętami: krowami, kozami i capkami, królikami, pieskami, kurami, kaczkami, gęsiami oraz z klaczę Kaśką, która rodzi źrebięta. W naszym gospodarstwie są różne rasy kur.  Nasze kury znoszą jajka z niską zawartością cholesterolu (zielononóżki) oraz koloru zielonego. U nas również można zaobserwować naturalny proces wykluwania się kurcząt.
 
Wspaniały wypoczynek dopełnia smaczna i zdrowa tradycyjna kuchnia oparta na naturalnych produktach pochodzących z naszego ekologicznego gospodarstwa . Wędliny i sery wędzimy w tradycyjnej wędzarni opalanej drewnem olchowym. Jest możliwość zakupu produktów wytwarzanych w naszym gospodarstwie.
 
Nasze gospodarstwo zasilane jest wodą źródlaną z własnej studni.
 
Na terenie posesji znajduje się wygodny parking, miejsce na ognisko, ogród i plac zabaw dla dzieci.


Zobacz pokoje
Udogodnienia
Altanka
Jadalnia
Miejsce na ognisko
Miejsce na grill
Parking
Odpowiedzialność za zawarte w powyższej informacje, ich aktualność i wiarygodność ponosi właściciel obiektu! -  Serwis www.tylicz.eu jako podmiot świadczący usługę hostingu ofert w Bazie noclegowej nie ponosi odpowiedzialności za zawarte w powyższej ofercie informacje. Aby zgłosić naruszenie prawa napisz do nas www.tylicz.eu