replica tag heuer monaco 69 price copy bvlgari carbon gold watch knockoff Best Bvlgari Copy copy quality breitling copy replica Rolex Replicas imitation genuine cartier imitation
Wydłużeniem terminu płatności Bonem Turystycznym - Aktualności - Tylicz baza kwater. Aktualne ceny po Covid. Luksusowy Tylicz. Noclegi w Tyliczu z wyżywieniem. Ciekawe miejsca i atrakcje w Tyliczu.
Wydłużeniem terminu płatności Bonem Turystycznym photo

Wydłużeniem terminu płatności Bonem Turystycznym

 24 Listopad 2021 News Tylicz

Sejm zagłosował za wydłużeniem terminu płatności Bonem Turystycznym

Polskim Bonem Turystycznym będzie można płacić za usługi hotelowe do 30 września 2022 r., a nie jak jest teraz, do końca marca 2022 r.

Taką zmianę wprowadza uchwalona w środę przez Sejm nowela ustawy covidowej. Za uchwaleniem ustawy głosowało 418 posłów, nikt nie był przeciw, a sześciu wstrzymało się od głosu. Jak podała PAP, teraz nowela ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw trafi pod obrady Senatu.

Nowelizacja wydłuża termin na dokonywanie płatności za pomocą Polskiego Bonu Turystycznego – do 30 września 2022 r. z końca marca 2022 r., jak jest obecnie w przepisach.

Przypomnijmy, że za pomocą bonu można dokonać płatności za usługi hotelarskie lub imprezy turystyczne realizowane przez przedsiębiorcę turystycznego lub organizację pożytku publicznego na terenie kraju. Wartość bonu wynosi jednorazowo 500 zł na każde dziecko do 18. roku życia, a w przypadku dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności – 1000 zł.
knockoff best swiss cartier imitations faux Buy Breitling Clone replica rolex awards knockoff Tissot Watches Online replica tag heuer price in india replica Gmt Watch