replica tag heuer monaco 69 price copy bvlgari carbon gold watch knockoff Best Bvlgari Copy copy quality breitling copy replica Rolex Replicas imitation genuine cartier imitation
Puchar Bike Parku Słotwiny Arena 5.09 - Aktualności - Tylicz baza kwater. Aktualne ceny po Covid. Luksusowy Tylicz. Noclegi w Tyliczu z wyżywieniem. Ciekawe miejsca i atrakcje w Tyliczu.
Puchar Bike Parku Słotwiny Arena 5.09 photo

Puchar Bike Parku Słotwiny Arena 5.09

 1 Wrzesień 2021 News Tylicz

Zawody o Puchar Bike Parku Słotwiny

Zawody o Puchar Bike Parku Słotwiny Arena 5.09.  Zawody przeznaczone są dla dzieci od 10 roku życia, młodzieży i dorosłych. 


Szanowni Państwo!

Już w najbliższą niedzielę (5 września) odbędą się pierwsze zawody o Puchar Bike Parku Słotwiny Arena. Zaplanowane na ten dzień wydarzenie należy do serii trzech zawodów rowerowych rozgrywanych w Bike Parkach Grupy Pingwina: 05.09.2021 Puchar Bike Parku, Słotwiny Arena – Krynica - Zdrój 12.09.2021 Puchar Bike Parku, Skolnity Ski&Bike Park – Wisła 26.09.2021 Puchar Bike Parku – Finał, Bike Park Kasina – Kasina Wielka Oprócz klasyfikacji indywidualnej w każdej lokalizacji, przewidujemy także klasyfikację generalną dla osób, które wezmą udział we wszystkich trzech edycjach (dodatkowe nagrody).

Nasze Bike Parki tworzą ludzie!

Kochamy rowery i chcemy się dzielić z Wami tą pasją! W naszych Bike Parkach zapewniamy Wam idealne warunki do nauki, treningów, jazdy i dobrej zabawy! Włożyliśmy nasze siły, serca doświadczenie w kolarstwie zgromadzone przez lata, żeby stworzyć takie miejsca. Bike Park Słotwiny Arena to nowy park rowerowy działający w okresie wiosna-jesień na terenie stacji narciarskiej Słotwiny Arena, w Krynicy-Zdroju. 10 km dobrze przygotowanych i na bieżąco utrzymywanych, zróżnicowanych tras jednokierunkowych jest gwarancją wspaniałej zabawy. Nasz Bike Park to cztery trasy o różnym stopniu trudności: trasa zielona, dwie niebieskie i trasa czerwona. Na terenie Bike Parku działa również wypożyczalnia sprzętu oraz szkoła rowerowa. Dobrze przygotowana infrastruktura (parking, myjka dla rowerów, restauracja Słotwiny Arena, Grill pod Wieżą) pozwoli na spędzenie udanego dnia.

PROGRAM ZAWODÓW w Słotwiny Arena:

4.09.2021 r. (sobota)
* godz. 9.00-17.00 – treningi na trasach zawodów.

5.09.2021 r. (niedziela)
* 8:00-9:00 – przegląd trasy zawodów przez pracowników technicznych.
* 8.00-10.00 – godziny otwarcia biura zawodów – odbieranie numerów startowych.
* 10.00-12.00 – treningi na trasie zawodów dla startujących (wjazd tylko z numerem startowym)
* 12.30-14.00 – przejazdy mierzone
* 14.15-16.30 – drugie przejazdy mierzone
* 17.00 – dekoracja zwycięzców

Starty dla zawodników zaplanowano w czterech kategoriach: 1. Open mężczyźni – zawodnicy w wieku 15 lat i więcej (rocznik 2006 i wcześniejsze) - zawody odbywają się na trasie czerwonej. 2. Open kobiety – zawodniczki w wieku 15 lat i więcej (rocznik 2006 i wcześniejsze) - zawody odbywają się na trasie czerwonej. 3. Dzieci chłopcy – zawodnicy w wieku od 10 do 15 lat – zawody odbywają się na trasie nr 1 (niebieskiej). 4. Dzieci dziewczynki – zawodniczki w wieku od 10 do 15 lat – zawody odbywają się na trasie nr 1 (niebieskiej).

NAGRODY: DLA ZWYCIEZCÓW W BIKE PARKU SŁOTWINY ARENA PRZEWIDZIELIŚMY FANTASTYCZNE NAGRODY:

- bony o wartości 500 zł, 300 zł i 100 zł na zakupy w sklepie rowerowym Słotwiny Arena
- pakiet karnetów rowerowych do naszych 3 Bike Parków Grupa Pingwina - Nuda się nie uda
- bilety wejścia na Wieżę widokową w Krynicy-Zdroju
- DODATKOWO ZWYCIĘZCA (I miejsce w kat. kobiet i kat. mężczyzn) OTRZYMA POBYT WEEKENDOWY DLA DWOCH OSOB W NASZYM PENSJONACIE Słotwiny Arena.
Zwycięzcy klasyfikacji generalnej otrzymają karnety Pingwin PASS Ski&Bike oraz (I miejsce w kat. kobiet i kat. mężczyzn) plecaki firmy DUTER. 

ZAPISY: Aby zapisać się na zawody należy:

Wypełnić formularz zgłoszenia i potwierdzić w nim akceptację regulaminu zawodów: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSciBjfeK6psDHJwTM98twdvXv5MqoKMlNnqwbQRF0i8Wirx7g/viewform

GRUPA PINGWINA – LIDER NA RYNKU SPORTÓW NARCIARSKO-ROWEROWYCH

Słotwiny Arena jest jednym z ośrodków sportowych należących do Grupy Pingwina. Skupia ona pięć całorocznych ośrodków narciarsko – rowerowych w Beskidach (Słotwiny Arena w Krynicy Zdrój, Skolnity Ski&Bike w Wiśle, Czarny Groń w Rzykach, Kasina Ski&Bike w Kasinie Wielkiej) oraz na Mazurach (Kurza Góra) tworzących serdeczną atmosferę zarówno dla pasjonatów białego szaleństwa, jak i dla całych rodzin, dając im możliwość różnorodnego, aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu: na nartach, na snowboardzie, na rowerze albo po prostu na spacerze wśród koron drzew i najpiękniejszych widoków w Polsce. Ośrodki Grupy Pingwina słyną z tego, że bardzo dbają o jakość obsługi i infrastruktury. Narciarze twierdzą, że trzyma wręcz alpejski poziom. Jako jedyny operator w Polsce Grupa Pingwina oferuje całoroczny karnet Pingwin PASS Ski&Bike na narty i rower oraz miłe niespodzianki.


Kontakt:
Grzegorz Lenartowicz
Dyrektor ds. komunikacji w Grupie Pingwina
e-mail: kontakt@grupapingwina.pl
tel. 512 409 801
www.slotwinyarena.pl
www.wiezawidokowa.pl
www.grupapingwina.pl


 

Galeria zdjęć z tego wydarzenia


knockoff best swiss cartier imitations faux Buy Breitling Clone replica rolex awards knockoff Tissot Watches Online replica tag heuer price in india replica Gmt Watch