replica tag heuer monaco 69 price copy bvlgari carbon gold watch knockoff Best Bvlgari Copy copy quality breitling copy replica Rolex Replicas imitation genuine cartier imitation
Premiera pierwszego na świecie zielonego fortepianu - Aktualności - Tylicz baza kwater. Aktualne ceny po Covid. Luksusowy Tylicz. Noclegi w Tyliczu z wyżywieniem. Ciekawe miejsca i atrakcje w Tyliczu.
Premiera pierwszego na świecie zielonego fortepianu photo

Premiera pierwszego na świecie zielonego fortepianu

 28 Luty 2020 News Krynica

Dziś o 19:00 w Pijalni Głównej odbędzie się wyjątkowy koncert i premiera pierwszego na świecie zielonego fortepianu.

Dziś o 19:00 w Pijalni Głównej odbędzie się wyjątkowy koncert i premiera pierwszego na świecie zielonego fortepianu.

Zapraszamy na emocjonalny koncert w rytmie namiętnego, energetycznego tanga, romantycznej muzyki francuskiej i filmowej. W programie m.in. największe przeboje Edith Piaf, Charlesa Aznavoura, Joe Dessina oraz muzyka filmowa Francisa Lai.
Walce w stylu musette i new musette oraz kompozycje francuskiego akordeonisty Richarda Galliano. Podczas koncertu 
nie zabraknie też muzyki Astora Piazzolli. Będzie to piękna zapowiedź Koncertu pod Wieżą, który zaplanowany jest na 11 lipca 2020 r.

Zapraszamy także wszystkich chętnych do zagrania na fortepianie - pięknym i wyjątkowym instrumencie. Od dnia koncertu – instrument w Pijalni Głównej zostanie udostępniony gościom!

W koncercie udział wezmą:
Wiesław Prządka – dyrektor artystyczny Koncertu Pod Wieżą, który zagra na akordeonie i bandoneonie – nominowany do nagrody FRYDERKA 2020 za płytę SUITA TROILEANA - ASTOR PIAZZOLLA,
Rafał Karasiewicz – fortepian,
Jakub Olejnik – kontrabas,
Justyna Szafran – solistka.
WSTĘP: 10 zł

Galeria zdjęć z tego wydarzenia