replica tag heuer monaco 69 price copy bvlgari carbon gold watch knockoff Best Bvlgari Copy copy quality breitling copy replica Rolex Replicas imitation genuine cartier imitation
Krynica Dla Medyka - Aktualności - Tylicz baza kwater. Aktualne ceny po Covid. Luksusowy Tylicz. Noclegi w Tyliczu z wyżywieniem. Ciekawe miejsca i atrakcje w Tyliczu.
Krynica Dla Medyka photo

Krynica Dla Medyka

 20 Maj 2020 News Krynica

KrynicaDlaMedyka. Do biura KOT i prezesa Daniela Lisaka zgłosiło się na tyle obiektów aby nagłośnić tę akcję w mediach oraz obecnie na billbordach. Zgłosiła się do nas już dyrekcja szpitala zakaźnego MSWiA z Warszawy, która zajmie się dystrybucją voucherów pobytowych dla personelu medycznego na wyjazdy do Krynicy-Zdroju oraz Krynicy Morskiej.

Już ruszyła reklama w social media, TV z wręczania voucherów. Dzięki tej zmasowanej akcji mamy nadzieję, że wizerunkowo zatrzemy hejt który się na nas rozlał w związku z nieszczęsnymi izolatoriami.  Poniżej lista i ilość dotychczasowych uzyskanych voucherów. Zachęcam do włączania się kolejnych podmiotów.

- Pensjonat Małopolanka 1 voucher tygodniowy dla 2 osób ze  śniadaniami
- Hotel Krynica**** 2 vouchery tygodniowe dla 2 osób ze  śniadaniami
- Pensjonat Kościuszko*** 1 voucher tygodniowy dla 2 osób z wyżywieniem
- Hotel Orlik*** 1 voucher tygodniowy dla 2 osób + 3 dzieci z wyżywieniem
- Willa Lubicz 1 voucher tygodniowy dla 2 osób + 2 dzieci
- Ośrodek Nestor - 1 voucher tygodniowy dla 2 osób + 2 dzieci z wyżywieniem
- Hotel Czarny Potok**** - 9 voucherów tygodniowy dla 2 osób + 2 dzieci z wyżywieniem
- Leśna Polana 


Pragnę również zachęcić wszystkie nasze lokalne atrakcje turystyczne do przekazania bezpłatnych wejściówek na swoje atrakcje dla uczestników tej akcji tak aby dopieścić maksymalnie personel medyczny. 

Info: KOT i prezesa Daniela Lisaka