replica tag heuer monaco 69 price copy bvlgari carbon gold watch knockoff Best Bvlgari Copy copy quality breitling copy replica Rolex Replicas imitation genuine cartier imitation
Europejski Festiwal Biegowy - Aktualności - Tylicz baza kwater. Aktualne ceny po Covid. Luksusowy Tylicz. Noclegi w Tyliczu z wyżywieniem. Ciekawe miejsca i atrakcje w Tyliczu.
 Europejski Festiwal Biegowy photo

Europejski Festiwal Biegowy

 27 Kwiecień 2021 News Krynica

Europejski Festiwal Biegowy organizowany przez Fundację po Zdrowie właściciela cyklu biegów Tour De Zbój

W dniach 3-5 września odbędzie się w Krynicy Europejski Festiwal Biegowy organizowany przez Fundację po Zdrowie właściciela cyklu biegów Tour De Zbój.


Pierwotnie biegi te miały się odbyć pod koniec maja lecz ze względu na znaczne powiększenie puli finansowej zawodów oraz na wypełnienie luki po Festiwalu Biegowym nastąpiła zmiana terminu. Umowa na biegi będzie wieloletnia tak aby wpisała się na stałe w kalendarz biegów górskich w Polsce i Europie.

Na dniach ruszy strona internetowa wraz z możliwością zapisów. Pierwsze informacje można poczytać na https://www.facebook.com/ultrajanosik/ Na dniach zostanie sfinalizowana umowa na organizację Forum Gospodarczego, które będzie poprzedzać imprezę biegową.