Budowa nowej kolejki na wyciągu Master-Ski photo

Budowa nowej kolejki na wyciągu Master-Ski

 28 Lipiec 2022 News Tylicz

Budowa nowej kolejki na wyciągu Master-Ski. Budowa kolei - 6 osobowej, zamykanej kanapy to przyszlościowa inwestycja dla Master-Ski jak równiez dla Tylicza. 

Budowa nowej odnogi kolejki na wyciągu Master-Ski.

Budowa kolei - pełnej 6 osobowej, zamykanej kanapy to przyszlościowa inwestycja dla Master-Ski jak równiez dla Tylicza.  Daje możliwości udostępnienia kilka nowych tras które szerokimi łukami zjeżdżać będą z prawej i lewej strony kolei. W planach duży paking. Po wybudowaniu kolei stacja w pełnej gotowości będzie dysponować dodatkowymi trasami. Trzeba przyznać, że sąsiedniej stacji TyliczSki przybędzie naprawdę godna uwagi konkurencja. Jak nie będzie to już lider w Tyliczu.  Z drugiej strony -  przysłuży się dalszemu narciarskiemu rozwojowi miejscowości. Z czego my mieszkańcy niezmiernie jestesmy zadowoleni. 

Nasza stacja ma być docelowo typowym miejscem dla rodzin z dziećmi - mówi szef ośrodka, Bartłomiej Miejski.

- Górka jest jest z potencjałem, i chcąc ją w pełni wykorzystać decyzja budowy własnie nowej stacji 6 osobowej, tak, by mogli tu spędzać czas na nartach zarówno najmłodsi narciarze, jak i ich rodzice. Jesteśmy nastawieni na obsługę całych rodzin, wyciągi i trasy są przyjazne początkującym, a bardziej doświadczeni narciarze z pewnością mogą podszlifować technikę karwingową, bo główna trasa jest naprawdę szeroka i świetnie się do tego nadaje. Mamy nadzieję, że warunki pogodowe pozwolą nam otworzyć w tym sezonie. Mamy tutaj też przyjemną nowo wybudowana restaurację. Już dziś zapraszamy wszystkich narciarzy w zimie.

Galeria zdjęć z tego wydarzenia