​Edycja Festiwalu im. J. Kiepury – zostaje odwołana.  photo

​Edycja Festiwalu im. J. Kiepury – zostaje odwołana.

 26 Maj 2020 News Tylicz

​Edycja Festiwalu im. J. Kiepury – zostaje odwołana. 

Szanowni Państwo, Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze RP stanu zagrożenia epidemicznego, ze względu na pandemię COVID – 19; planowana w dniach 8 – 15 sierpnia 54

Edycja Festiwalu im. J. Kiepury – zostaje odwołana. W trosce o bezpieczeństwo publiczne mieszkańców naszego pięknego miasta, gości i kuracjuszy odwiedzających nasz region oraz wszystkich artystów; biorąc pod uwagę nadal realne zagrożenie spowodowane koronawirusem, z wielką przykrością musieliśmy podjąć trudną ale jedyną odpowiedzialną w tej sytuacji decyzję o odwołaniu w dotychczasowej formie 54 edycji Festiwalu im. Jana Kiepury.

Bezpieczeństwo i zdrowie tak licznie przybywających na festiwal gości jest jednak najważniejsze. Jesteśmy głęboko przekonani, że spotkamy się w przyszłym roku, tym bardziej spragnieni artystycznych wrażeń, w jakie obfituje i jakie zapewnia Festiwal im. Jana Kiepury już od 54 lat. W tym roku proponujemy Państwu w terminie od 8 – 15 sierpnia 8 cudownych, wieczornych koncertów promenadowych, przygotowanych w formie medialnych retransmisji, taką swoistą, wspaniałą możliwość cofnięcia się w czasie, powrotu do miłych wspomnień. Wspaniały, wyjątkowo bogaty program który został już opracowany i przygotowany na ten rok, przez Dyrektora Artystycznego Festiwalu Pana Profesora Tadeusza Pszonkę – zostanie Państwu przedstawiony za rok.

Z życzeniami zdrowia dla wszystkich melomanów